Lokal panoramik 147m buze detit Durres

Lokal panoramik 147m buze detit Durres Lokal panoramik 147m buze detit Durres Lokal panoramik 147m buze detit Durres Lokal panoramik 147m buze detit Durres Lokal panoramik 147m buze detit Durres
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje Aktual
Nazif Spahiu
E publikuar më: 15/07/2018

Lokal panoramik 147m buze detit Durres

E publikuar më: 15/07/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

OKAZION .Shitet lokal panoramik 147m buze detit te Shkembi I Kavajes Durres me hipoteke. Lokali eshte 147 m brenda dhe ka ambjent dhe para nga deti per 50 cite shezllone.Lokali ndodhet ne kat te pare ne pallat 11 katesh. Shitet Okazjon nga 1500 € m2 ne 1400€ m2 vetem per pak dite.

  • Jo