lokal

lokal lokal lokal
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
230000.0 € E skaduar
luis
E publikuar më: 19/02/2018

lokal

E publikuar më: 19/02/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Siper Komunes Se Parisit, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

shitet lokali te kodra e diellit, ngjitur me shen eleonoren ku do ndertohen qendra shendetsore e lagjes ngjitur me lokalin, dhe njesia bashkiake e farkes, perseri ngjitur( qe perfshin lagjen e selites, kodres se diellit, lagjen siper liqenit artificial, dhe komunes se farkes) projekt qe po vihet ne zbatim nga ana e bashkis tirane. lokali eshte dupleks, i larte 4.5m, ka siperfaqe 85m katror ne katin e pare + 20m katror ne katin e dyte+ dy makazina te vogla, dhe verande 50m katrore. me dokumenta te rregullta.

  • 85
  • 50m katror verande
  • Jo