Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore

Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje Aktual
fjori
E publikuar më: 12/01/2018

Okazion shitet dyqan 90m2 prane gjykates vlore

E publikuar më: 12/01/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Vlore, Vlorë, Vlorë, Shqipëri

Objekti ndodhet ne katin e 1me pamje nga rruga kryesore .eshte ne nje zone shume te mire ku rrethohet nga shume institucione si gjykata universitet prefektura shkolle tatimet nje nga zonat me t mira te qytetit .ambienti per momentin eshte i ndar ne 2 pjes nga 45m2 ku njeri eshte bar ndersa tjetra zyre avokatie.ndodhet te pallati luan gjomema ngjitur me gjykaten.shitet i gjithi si ambjent ose i ndare. cmimi i diskutushem dhe me certefikat te rregullt pronesie . Tel dhe whatsapp 0696951375

  • 90m2
  • Jo