Shitet dyqan sip 34 m2

Shitet dyqan sip 34 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
55000.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 14/04/2018

Shitet dyqan sip 34 m2

E publikuar më: 14/04/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Rus, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME ka per te shitur dyqan sp 34 m2. Dyqani ndodhet Rus. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • 34
  • Jo