APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME per shitje

APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME per shitje APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME per shitje APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME per shitje
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
62000.0 € E skaduar
Anna Findo
E publikuar më: 15/05/2018

APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME per shitje

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 tek pallatet Cabej. Asetet: Shitet i mobiluar, banak mermeri, parket ne te gjithe shtepine, sistem qendror ngrohje-ftohje, te gjitha pajisjet jane marka dhe mobilimi cilesor , ne kete ambjent cdo m2 i apartamentit eshte shfrytezuar ne maksimum. Disponon Certifikate pronesie. Ju ftojme te na kontaktoni, nr 0692099882 annafindo@yahoo.co.uk

  • 2
  • 2
  • Jo