APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
89000.0 € E skaduar
Anna Findo
E publikuar më: 15/05/2018

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Apartament 2+1+2 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete e te sistemuar, ne nje ndertim te ri me ashensor dhe organizohet ne hyrje nga nje koridor qe te udheheq ne tualetin e dites dhe dhomen e ndenjtjes, koridor qe ndan zonen e nates ne dy dhoma fjetje , tualet ne dhomen e ciftit dhe ballkon i madh .Ne cmimin e shitjes perfshihet edhe mobilimi total . Ky apartament ka siperfaqe reale 110 m2 dhe ka mundesi shtese ballkoni me nje sip rreth 25 m2. Per me teper info kontaktoni ne 0692099882 annafindo@yahoo.co.uk

  • 110
  • 2
  • 2
  • Jo