APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK PARLAMENTI

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK PARLAMENTI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK PARLAMENTI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK PARLAMENTI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK PARLAMENTI
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
175000.0 € E skaduar
Anna Findo
E publikuar më: 15/05/2018

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK PARLAMENTI

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Super apartament 2+1+2 per shitje tek parlamenti, i rinovuar , cdo gje e re dhe cilesore. Apartamenti ndodhet ne zone mjaft te mire dhe ne nje ndertim cilesor. Organizohet ne nje dhome ndenjtjeje te madhe me kuzhine te perbashket , koridor, dy dhoma fjetjeje dhe 2 tualete. Ka sistem ngrohes-ftohes , dritare dopojo xham te cilesise me te mire. Disponon hipoteke dhe per cdo info me te hollesishme kontaktoni ne nr 0692099882 annafindo@yahoo.co.uk

  • 2
  • 2
  • Jo