Apartament 3+1+2 per shitje te 21 Dhjetori

Apartament 3+1+2 per shitje te 21 Dhjetori Apartament 3+1+2 per shitje te 21 Dhjetori Apartament 3+1+2 per shitje te 21 Dhjetori Apartament 3+1+2 per shitje te 21 Dhjetori Apartament 3+1+2 per shitje te 21 Dhjetori
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
99000.0 € Aktual
Ilirjana
ilirjanaf00@gmail.com
E publikuar më: 17/05/2018

Apartament 3+1+2 per shitje te 21 Dhjetori

E publikuar më: 17/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tirane, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Apartament 3+1+2 per shitje , ne zonen e 21 dhjetorit Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ne Rrugen F Plaku, ne nje ndertim te vitit 1999, ne katin e dyte , orientuar nga jugu , plot drite natyrale e diell. Organizuar ne nje koridor te madh, tre dhoma fjetje, dhome ndenjtje e aneks gatimi , dy ballkone ku cdo ambjent ka ballkon, 2 tualete , njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Mjaft e pershtatshme per tu shndruar ne 2 apartamente 1+1. Per me shume info kontaktoni 0672030827

  • 130
  • 3
  • 2
  • Qendrore Rrymë
  • Jo