Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT

Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
650.0 € Aktual
Nazif Spahiu
E publikuar më: 14/07/2018

Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT

E publikuar më: 14/07/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

Shitet apartment 1 + 1 66 M te kompleksi FAFA MALI I ROBIT Durres. APARTAMENTI eshte me hipoteke ne Kat te 3 banim ne pallat 5 katesh buze detit. APARTAMENTI eshte I mobiluar dhe kompletuar me te gjitha paisjet nuk mungon asgje . Shitet ose nderrohet me apartment ne Tirane brenda unazes se madhe.

  • Jo