Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake

Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
92000.0 € Aktual
Ilirjana
ilirjanaf00@gmail.com
E publikuar më: 05/07/2018

Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake

E publikuar më: 05/07/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tirane, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Apartament i ri 2+1+1+2 ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri 4 katesh ne qender te Laprakes. Ne cdo kat ka vetem nje familje dhe apartamenti organizohet ne nje koridor te madh , dhome ndenjtje, dy dhoma fjetje,dhome garderobe, depo ose studio, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte orientuar mjaft mire nga drita dhe ofron komoditet. Sistem i instaluar ngrohje-ftohje por edhe kondicionere te vecante , punime extra dhe mobilimi perfshihen ne cmim. Mjaft e pershtatshme per biznes; klinike dentare , laborator, zyra etj. Per me teper info kontaktoni 0672030827

  • 129
  • 3
  • 2
  • Qendrore Rrymë
  • Jo