Apartament i ri per shitje 2+1+2

Apartament i ri per shitje 2+1+2 Apartament i ri per shitje 2+1+2 Apartament i ri per shitje 2+1+2 Apartament i ri per shitje 2+1+2 Apartament i ri per shitje 2+1+2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
309000.0 € E skaduar
Ilirjana
ilirjanaf00@gmail.com
E publikuar më: 14/05/2018

Apartament i ri per shitje 2+1+2

E publikuar më: 14/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tirane, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Apartament i ri, 2+1+2 per shitje ne pallatin me te ri tek RTSH Apartament i sapo arreduar, ne nje ndertim te ri nga me cilesoret ne Tirane, me banore mjaft te zgjedhur. Ndertimi ofron qetesi, mjaft siguri e komoditet duke filluar qe nga dera e hyrjes se jashtme, pllakat e shkalles, ashensori me sensore , survejimi etj. Apartamenti organizohet ne hyrje me ambjentin e ndenjtjes , gatimit e ngrenies . pajisjet me te mira elektroshtepiake plotesojne pjesen e kuzhines. Koridori te con ne dhomen tjeter , tualetin e dites dhe depon e cila sherben edhe si dhome lavanderi. Pjesa e tjeter e koridorit te con ne dhomen e fjetjes dhe ne tualetin e saj . Ballkon i madh lidh dhomen e ndenjtjes , kuzhinen dhe nje nga dhomat . Ne ballkon eshte montuar projektor per te pare ndeshje, filma, emisione etj Per me teper informacion kontaktoni ne nr e cel 0672030827.

  • 121
  • 2
  • 2
  • Qendrore Rrymë
  • Jo