APARTAMENT PER SHITJE 3+1+1+2

APARTAMENT PER SHITJE 3+1+1+2 APARTAMENT PER SHITJE 3+1+1+2 APARTAMENT PER SHITJE 3+1+1+2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
165000.0 € E skaduar
Anna Findo
E publikuar më: 15/05/2018

APARTAMENT PER SHITJE 3+1+1+2

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Apartament per shitje 3+1+1+2 ne nje ndertim te ri mjaft cilesor me sistem kapot. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet ne tre dhoma fjetje, dhome ndenjtje, kuzhine te vecuar , dy tualete me dritare nga te cilat njera eshte ideuar me garderobe perpara ose lavanderi, 2 ballkone dhe verande mjaft te madhe e cila ne dok quhet ballkon dhe si rrjedhoje mund te modifikohet per tu lidhur me dhomat qe kane dalje ne te.Mund te realizohet nje ambjent mjaft i bukur i xhamte me lule per ngrenie , ne vazhdim te kuzhines, lavanderi, etj Ka punime ekstra, parket gjerman 9.5 cm me shume shtresa.Dyert nuk jane vendosur dhe cmimi i tyre mund te zbritet nga cmimi total. ofrohen 1-3 parkime me cmim te reduktuar, jashte cmimit te apartamentit.Per me teper informacion telefononi ne nr 0692099882 annafindo@yahoo.co.uk

  • 3
  • 2
  • Po