Apartament per shitje 3+1+1

Apartament per shitje 3+1+1 Apartament per shitje 3+1+1 Apartament per shitje 3+1+1 Apartament per shitje 3+1+1
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
105000.0 € Aktual
Ilirjana
ilirjanaf00@gmail.com
E publikuar më: 13/06/2018

Apartament per shitje 3+1+1

E publikuar më: 13/06/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Tirane, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Apartament 3+1+1 per shitje ne Rr e Elbasanit. Apartament i rinovuar me tre dhoma gjumi, dhome ndenjtje, kuzhine te vecuar e vend ngrenie, dy ballkone me tenda , tualet me dritare , orientim nga jugu, tualeti dhe dhoma e ndnjtjes nga veri-perendimi. Tarace e rregulluar si per vehte me shtresa izoluese e termoizoluese. Dyer te reja, pllalka, hidrosanitare, mobilje .Me hipoteke. Cmim i diskutueshem. Per me teper kontaktoni ne nr 0672030827

  • 109
  • 3
  • 1
  • Qendrore Rrymë
  • Jo