Jepet me qera apartament sip 75 m2

Jepet me qera apartament sip 75 m2 Jepet me qera apartament sip 75 m2 Jepet me qera apartament sip 75 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
150.0 € Aktual
cityhome
E publikuar më: 12/01/2018

Jepet me qera apartament sip 75 m2

E publikuar më: 12/01/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: 0682052992, 0675374190, Shkodër, Shqipëria

CITYHOME jep me qera apartament sip 75 m2. Apartamenti eshte i mobiluar. Adresa: Ne qender te qytetit te shkodres.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • 2
  • 1
  • Qendrore Rrymë
  • Jo