Jepet me qera apartament sp 60 m2

Jepet me qera apartament sp 60 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
150.0 € E skaduar
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 04/06/2018

Jepet me qera apartament sp 60 m2

E publikuar më: 04/06/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Parruce, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME jep me qera apartament sp 60 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres.
Adresa: Parruc. Shkoder
cmimi 20.000 lek

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • 60
  • Jo