Jepet me qera apartament sp 65 m2

Jepet me qera apartament sp 65 m2 Jepet me qera apartament sp 65 m2 Jepet me qera apartament sp 65 m2 Jepet me qera apartament sp 65 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
300.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 31/05/2018

Jepet me qera apartament sp 65 m2

E publikuar më: 31/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Ne Qender, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME jep me qera apartament sp 65 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

  • Jo