Jepet me qera shtepi private sp 100 m2

Jepet me qera shtepi private sp 100 m2 Jepet me qera shtepi private sp 100 m2 Jepet me qera shtepi private sp 100 m2 Jepet me qera shtepi private sp 100 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
200.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 13/06/2018

Jepet me qera shtepi private sp 100 m2

E publikuar më: 13/06/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Afer Qendres, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME jep me qera shtepi private 100 m2. Shtepia ndodhet afer qendres se qytetit te shkodres.
cmimi 200 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • Jo