Jepet me qera shtepi te Zogu i Zi

Jepet me qera shtepi te Zogu i Zi Jepet me qera shtepi te Zogu i Zi Jepet me qera shtepi te Zogu i Zi
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
400.0 € Aktual
Fatmir Gjinaj
E publikuar më: 02/06/2018

Jepet me qera shtepi te Zogu i Zi

E publikuar më: 02/06/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Zogu I Zi, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Jepet shtepi me 2 dhoma, 2 banjo dhe Kuzhine, e kompletuar ne menyre moderne tek zona e Zogut te Zi dhe Rr. Don Bosko. Siperfaqja 112m katror ne pallat te ri. Telefono ne 0694319576 per me shume informacione

  • 112
  • 2
  • 2
  • Jo