SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR 45.000€

SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR 45.000€ SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR 45.000€ SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR 45.000€ SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR 45.000€ SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR 45.000€
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
45000.0 € Aktual
www.autobox.al
E publikuar më: 08/01/2018

SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR 45.000€

E publikuar më: 08/01/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Poligirios Xalkidiki Greqi, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

SHITET Apartament 100 m² ne Poligirios GR Kati i Pare e cila eshte e perber nga 1 Sallon + Guzhina,2 dhoma gjumi,1 Tualet.Ka sistem individual ngrohje me nafte,dyer dhe dritare dru alumini.SHITET BOSH. Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar ku ndodhen te gjitha sherbimet e nevojshme per te kaluar pushimet verore po ashtu edhe per te jetuar pergjithmone si: Shkolla,Kopsht per Femije,Farmaci,Supermarkete,Stacion Autobuzi,Spitale,50 KM Larg nga aeroporti i Selanikut,etj. Kontaktoni 00306994867940 SMS/Viber/What's Up *Saqrim...Disponohen edhe Apartamente,,,Vila,,,Toka te tjera dhe me madhesi te ndryshme ne zonen e Chalkidikis dhe ne qytetin e Selanikut.

  • 100
  • 3
  • 1
  • Qendrore Naftë
  • Jo