Shitet apartament sip 57 m2

Shitet apartament sip 57 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 08/01/2018

Shitet apartament sip 57 m2

E publikuar më: 08/01/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Afer Stadiumit Loro Borici, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME ka per te shitur apartament sp 57 m2. Apartamenti ndodhet afer stadiumit Loro Borici. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • 57
  • 2
  • Jo