Shitet apartament sip 80 m2

Shitet apartament sip 80 m2 Shitet apartament sip 80 m2 Shitet apartament sip 80 m2 Shitet apartament sip 80 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
34000.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 10/01/2018

Shitet apartament sip 80 m2

E publikuar më: 10/01/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Rus, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME ka per te shitur apartament sp 80 m2. Apartamenti ndodhet Rus. Shkoder.
cmimi 34.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • 3
  • 1
  • Jo