Shitet apartament sp 77 m2

Shitet apartament sp 77 m2 Shitet apartament sp 77 m2 Shitet apartament sp 77 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
38000.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 07/07/2018

Shitet apartament sp 77 m2

E publikuar më: 07/07/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Perash, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 77 m2.
Adresa: Perash.Shkoder.
Cmimi 38.000 Euro.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • Jo