Shitet apartment 66 m " FAFA RESORT.

Shitet apartment 66 m Shitet apartment 66 m Shitet apartment 66 m Shitet apartment 66 m Shitet apartment 66 m Shitet apartment 66 m
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
650.0 € E skaduar
Nazif Spahiu
E publikuar më: 15/05/2018

Shitet apartment 66 m " FAFA RESORT.

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

Shitet apartment 1 + 1 66 M te kompleksi FAFA MALI I ROBIT. Apartamenti eshte me hipoteke ne Kat te 3 banim ne pallat 5 katesh buze detit. Apartamenti ka edhe ballkon qe mund te behet dhome per femije. Shitet per arsye ekonomike ose nderrohet me apartment ne Tirane brenda unazes se madhe. Apartamenti eshte I mobiluar dhe kompletuar me te gjitha paisjet nuk mungon asgje.

  • Jo