Shitet shtepi me cmim te diskutueshem

Shitet shtepi me cmim te diskutueshem Shitet shtepi me cmim te diskutueshem Shitet shtepi me cmim te diskutueshem Shitet shtepi me cmim te diskutueshem Shitet shtepi me cmim te diskutueshem
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje Aktual
Altin
margaritatotoleci@gmail.com
E publikuar më: 12/06/2018

Shitet shtepi me cmim te diskutueshem

E publikuar më: 12/06/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Lezhë, Lezhë, Shqipëri

AUTOSTRADA LEZHE-TIRANE KM1,100m mbas karburantit Jukoil. 2 km nga qendra e qytetit te Lezhes si dhe 4 km larg nga plazhi i Shengjinit Shtepi 1 kateshe me leje ndertimi per 2 kat e gjysem (2% i paguar), e hipotekuar me letra te rregullta, moderne, siperfaqe 110m2 (10×11), 1 Dynym e 400m siperfaqe toke. Cmimi i arsyeshem .Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e meposhtem .. . 067 23 41 753

  • 110
  • 1400 m2
  • Jo