UUUUURGJENT OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT

UUUUURGJENT OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT UUUUURGJENT OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT UUUUURGJENT OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT UUUUURGJENT OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT UUUUURGJENT OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
50000.0 € E skaduar
Anonymous
E publikuar më: 15/05/2018

UUUUURGJENT OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Shtëpi: në Shitje | Me Qera | Vendi: Plazh, Durrës, Durrës, Shqipëri

APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJISUR ME DOKUMENTA. PERVEC PLANIMETRISE AKTUALE KA MUNDESI MANOVRIMI DHE PER SHTES DHOME TE TRETE, HAPESIRA ESHTE E BOLLSHME.
POZICIONI QE KA ESHTE FANTASTIK PASI BREGU I DETIT NDODHET PAK HAPA LARG, STRUKTURA E KETI KOMPLEKSI AKOMA NE NDERTIM E SIPER ME PARAMETRA MODERNE DHE EUROPIANE, NUK MUNGON PARKINGU PER MAKINA DHE PERRETH KETIJ KOMPLEKSI KA PARK PUSHIMI DHE KEND LOJRASH PER FEMIJE, ZONE E QETE DHE JO PROBLEMATIKE.
DETYROHEM QE TA SHES KETE APARTAMENT PER MOTIVE EMIGRIMI. NESE JENI TE INTERESUAR NXITONI SA ME SHPEJT SEPSE NE KETE ZONE KA CDO DITE RRITJE TE KERKESAVE DHE CMIMEVE.
.................................................
.................................................
.................................................
.................................................
.................................................
Tagg : Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw

  • 90
  • 3
  • 1
  • Qendrore Rrymë
  • Po